Apie įmonę

Apie įmonę

Scapa Baltic – Švedijos-Lietuvos įmonė

Mūsų istorija

Minkštų baldų gamybos įmonę „Scapa “ 1959 metais įkūrė Gote Carlosson, mažame Švedijos miestelyje.

Suprasdamas baldų rinkoje egzistuojančių dizaino ir kokybės naujovių tendencijų taikymo svarbą, įmonės direktorius suformavo vieningą, kūrybišką ir savarankišką darbuotojų bendruomenę, kuri ilgainiui išgarsino „Scapa “ visoje Švedijoje ir net tarptautinėse rinkose.

1998 metais „Scapa“ savo produkciją pradėjo gaminti ir Lietuvoje. Pradėjusi veiklą su 8 talentingais darbuotojais, šiandien įmonė gali didžiuotis stipriai išaugusiomis profesionalų gretomis, kurių dėka Lietuvoje yra vystomi ir tarptautiniu mastu eksportuojami sofų, fotelių bei kampinių sofų gaminiai.

Šiandien, kaip niekada prieš tai, „Scapa Baltic“ gali pasigirti žaibišku produkto išvystymu, neįprastai gausiu gaminių asortimentu ir bendruomeniška įmonės dvasia, kuri įkvėpia pačių įstabiausių produktų gamybą.

Europinė kokybė,
įvertinta pasaulyje

Mūsų sukurtu komfortu ir stiliumi mėgaujasi žmonės visame pasaulyje – didžiąją dalį pagamintų minkštųjų baldų eksportuojame į Europos bei Skandinavijos šalis. Rinkas, itin vertinančias mūsų aukštą kokybę, sprendimų įvairovę bei maksimalų patikimumą. Įsipareigojimus savo klientams vykdome taikydami tiekimo grandinės saugumo vadybos sistemą, atitinkančią tarptautinį ISO 28000:2007 standartą.

Scapa Baltic eksporto rinkos

Nė žingsnio atgal. Visada užtikrintai.

Ilgametės orientacijos į darbuotoją bei maksimalią kokybę dėka, didžiuojamės sėkmingu įmonės augimu. Prisidėk prie mūsų šeimos ir tu!

Scapa Baltic padaliniai
Scapa Baltic darbuotojų augimas
Scapa Baltic produkcijos apimtys

Kertinė vertybė – bendruomenė visuomenei

Esame socialiai atsakinga komanda, siekianti prisidėti prie bendros visuomenės gerovės.

NKC Kraujo donorystė

NKC Kraujo donorystė

Nuolat vykdome neatlygintinos kraujo donorystės akcijas. Šiandien didžiuojamės turėdami didelį neatlygintinų donorų skaičių įmonės viduje – beveik kas penktas darbuotojas prisideda prie šios gerumo akcijos ir visuomenės sveikatos gerinimo. Įmonės viduje šie darbuotojai apdovanojami „Kilnios širdies žmogaus“ titulu.

Pyragų diena

Pyragų diena

Įmonės bendruomenė noriai prisideda prie kūdikių namų “Lopšelis“ gerovės. Kasmet įmonės viduje surenkamų lėšų kiekis didėja, o jų dėka aprūpiname mažylius reikalingiausiomis priemonėmis jų augimui. Mūsų darbuotojai ne tik asmeniškai nugabena mažylių dovanas, bet ir leidžia kartu laiką – skaitome knygas, žaidžiame, linksminamės.

Akcija Darom

Akcija Darom

Mylime mus supančią gamtą ir aplinką, todėl dalyvaujame visuotinėse aplinkos tvarkymo talkose „Darom“. Lyg šiol prisidėjome prie Kauno botanikos sodo nuošalesnių zonų bei Romainių miške esančio  X forto ir jo apylinkių tvarkymo. Dalyvaudami akcijoje nešame stiprią ir vieningą žinutę – „Numetei šiukšlę-kriuktelk“.

Nori tapti mūsų bendruomenės dalimi?
Prisijunk jau dabar!

Most Recent Projects
    Susisiekite su mumis

    Parašykite mums jeigu turite klausimų,

    Not readable? Change text. captcha txt