Mūsų istorijos

Mūsų istorijos

Sėkmė Jūsų rankose

Esame atsidavę Jūsų sėkmei – prisidėkite prie komandos ir pradėkite
savo sėkmės istoriją čia ir dabar.

Indrė

Indrė

Baldų surinkėja

Įmonėje dirbu jau 5 metus. Mano įsiliejimas į įmonės veiklą buvo itin paprastas ir sklandus, kadangi ateidama ne tik turėjau darbui reikiamos patirties, bet ir pajutau didelį Scapa Baltic kolektyvo palaikymą – visi čia yra itin draugiški ir pasiruošę padėti net ir pačiomis sunkiausiomis akimirkomis.

Man patinka dirbti Scapa Baltic, nes darbuotojo interesai įmonės politikoje yra ypač svarbūs ir prioritetiniai – visada laiku teikiamos atostogos bei mokamas atlyginimas, nuolatinis konsensuso ieškojimas su meistrais ir kolegomis iškilus darbo ar net asmeninėms problemoms, įvertinamos darbuotojo pastangos – dvigubas užmokestis už darbą šeštadieniais ar premijos už viršvalandžius.

Ką bekalbėti apie išskirtinai draugišką kolektyvą, kuriame dirbti yra tiesiog gera ir smagu. Visiems naujai ateinantiems žmonėms be išimčių palinkėčiau kantrybės, nes pradžia visada sunki, nėra lengvų darbų, tik reikia noro. Tad tobulėkime, mokykimės ir galiausiai skinkime užsispyrimo dėka subrandintus sėkmės vaisius.

Indrė
Egidijus

Egidijus

Baldų surinkėjas

Scapa Baltic dirbu keturis su puse metų. Kai pradėjau dirbti šioje įmonėje darbuotojai buvo itin draugiški tad į kolektyvą įsilieti nebuvo sunku. Ateidamas šiek tiek baiminausi, kadangi reikiamos patirties tuo metu darbui neturėjau. Vis dėlto, visos abejonės nuėjo perniek, kadangi su meistrų ir kolegų pagalba greitai įgijau reikiamų žinių darbui atlikti, o iškilus gamybiniams nesklandumams visuomet sulaukdavau geranoriškos kolegų pagalbos. Manau, kad šiandien savo darbą atlieku gerai ir greitai, todėl galiu vadintis savo srities specialistu.

Tiek metų dirbdamas Scapa Baltic, manau, kad didžiausią motyvaciją kelia įmonės kuriama politika – palankios darbo valandos, kurios man padeda darbą derinti su studijomis, vienetinis darbo užmokestis, kuris priklauso nuo mano asmeninių rezultatų ir demonstruoja mano įnašą į įmonės veiklą ir ypač draugiškas kolektyvas, kurio niekada nepamiršiu.

Jaučiuosi Scapa Baltic bendruomenės dalimi – visada kartu sprendžiame iškylančias problemas su pamainos meistrais, vykdome savaitinius susirinkimus bendroms gamybos temoms aptarti. Siūlymai ar pastebėjimai visada išklausomi ir į juos atsižvelgiama – tai padeda jaustis bendruomenės dalimi ir tik dar labiau įsitraukti į vykdomas pareigas. Todėl kiekvienam, svarstančiam prisijungti prie mūsų kolektyvo, palinkėčiau tiesiog būti atviram, kantriam ir nebijoti bendrauti su įmonės vadovais – jie visada išklauso ir yra motyvuoti padėti, kai pritrūksta žinių ar kyla sunkumų.

Leonora

Leonora

Darbų saugos specialistė

Scapa Baltic esu atsakinga už darbuotojų saugą, o laisvesniu metu paraleliai organizuoju socialines akcijas. Manau, tam, kad žmogus jaustųsi saugus darbe nepakanka įvertinti riziką ar aprūpinti darbuotojus asmeninėmis apsaugos priemonėmis – didele dalimi darbo sauga priklauso nuo bendro jaukaus mikroklimato, kurį komandinio darbo dėka ir kuriame.

Mes visi esame kaip vienos didelės šeimos nariai, todėl labai svarbu gerbti kiekvieno nuomonę ir kartu spręsti kylančias problemas. Visada išklausau darbuotojų pastabas, kartu ieškome būdų, kaip darbą padaryti saugesnį ir našesnį. Pasitelkiant humorą, visos problemos sprendžiasi daug paprasčiau.

Nuo pat vaikystės buvau „aktyvistė“, todėl ir Scapa Baltic šalia tiesioginio savo darbo pradėjau burti kolektyvą ir organizuoti įvairias socialines akcijas bei šventes. Įmonės direktoriaus ir visos komandos palaikymo dėka prisijungėme prie neatlygintinos kraujo donorystės, „Pyragų dienos“, „Darom“ akcijos. Tokių renginių dėka mes tampame vieningesni, draugiškesni, geriau pažįstame vieni kitus.

Manau, kad svarbiausia šiame darbe visgi yra amžinosios vertybės – dėmesys žmogui, pagarba, atsakingumas – tuo vadovaujuosi savo darbe ir stengiuosi savo pavyzdžiu įkvėpti kolegas aplink mane.

Leonora
Eduardas

Eduardas

Gamybos vadovas

2002-aisiais metais, vos baigęs studijas universitete – įsidarbinau Scapa Baltic įmonėje technologu. Tuo metu dar neįsivaizdavau, koks ilgas ir iššūkių kupinas kelias manęs laukia.

Nuobodžiauti nebuvo kada, nuo pat pirmos darbo dienos išvykau į motininę įmonę pats išmokti apmušinėti kelis minkštų baldų modelius, o visai netrukus turėjau jau ir pats apmokyti pirmuosius penkis įdarbintus minkštų baldų apmušėjus. Be šios praktikos, tik su studijų žiniomis, tikrai nebūčiau galėjęs to padaryti, todėl patirtis Scapa Baltic ir įmonės indėlis į darbuotojų kvalifikacijos ugdymą yra daugiau nei pagirtinas.

Sparčiai plečiantis įmonei ir augant gamybos apimtims, aplink mane susibūrė puiki specialistų komanda, tapau gamybos vadovu. Per visą vadovavimo laikotarpį supratau, kad dirbant komandoje svarbiausia vis tik yra gebėti rasti bendrą sprendimą su įvairių charakterių žmonėmis, aiškiai formuluoti užduotis ir visada būti pasiruošusiam padėti kolegoms. Bene labiausiai motyvuojantis dalykas darbe yra matyti, kaip komandinio darbo dėka, vis aukščiau ir aukščiau kyla įmonės lygis. Todėl nuolat skatinu kolegas kuo efektyviau panaudoti bendrai kylančias idėjas ir pasiekti sinergijos efektą – juk nuostabu kai 1 + 1 yra daugiau už 2!

Ramūnas

Ramūnas

Generalinis direktorius

Steigiant Scapa Baltic, savininkų iš Švedijos tikslas buvo įkurti 30-35 siuvėjų cechą, kuris siūtų baldų apmušalus ir siųstų į Švediją, o ten jau gamintų sofas. 1998 m. tapus naujai steigiamos įmonės vadovu netrukus radau patalpas nuomai, pradėjome remonto darbus ir įdarbinome pirmąsias aštuonias siuvėjas.

Scapa Baltic augo gana sparčiai: 1998 m. Šv. Kalėdas jau sutikome 35 žmonių kolektyve, sekančias – 70-ies, dar sekančias 120-ies, vėliau 200-ų ir taip iki 670 žmonių. Jau antraisias darbo metais pradėjome siūti ir čiužinių užvalkalus pagal IKEA užsakymą. Nuo 2002 m. pradėjome gaminti minkštus baldus SCAPA įmonių grupei bei lovų rėmus IKEA. Pradėjome smarkiai plėstis, 2006 m. gale įsigijome atskirą pastatą Petrašiūnuose, kur perkėlėme IKEA užsakymų gamybą. Ir toliau sparčiant didėjant užsakymams, plečiantis gamybai 2012 m. įsigijome gamyklą Prienuose, o 2014 m. dar vieną Petrašiūnuose.

Kai tokia didelė ir sparti plėtra būna daug iššūkių. Kartais atrodo neįmanoma to padaryti, bet kai turi tokią puikią komandą, kuri daug metų dirba kartu, viskas tampa įmanoma. Tada ir ateina pats didžiausias pasitenkinimas, kai po sunkaus darbo supranti, kad mes tai padarėme, kai nuo vieno 1‘000 kv.m. cecho su 9 darbuotojais įmonė išauga iki keturių 65‘000 kv.m. gamyklų su 670 darbuotojais.

Didžiuojuosi, kad dirbu tokioje didelėje šeimoje, kurią vienija bendri tikslai, iššūkiai bei jų siekimas. Taip pat džiaugiuosi, kad mūsų žmonės ne tik moka dirbti, bet ir linksmintis, o kai bėda ištinka bendradarbį ar jo šeimą, padeda kas kiek galėdami.

Gera dirbti Scapoje bei gyventi Lietuvoje!

Ramūnas

Scapa Baltic padės sukurti ir Tavo sėkmės istoriją! Tapk mūsų komandos dalimi jau dabar!

Most Recent Projects
    Susisiekite su mumis

    Parašykite mums jeigu turite klausimų,

    Not readable? Change text. captcha txt